fbpx

wspólna podróż ku jedności

Chcesz powiadomienia?

Imię

Email

Poza Ego to miejsce, w którym wychodzimy ponad to, co jest widoczne dla oczu. Zagłębiamy się w nasze wnętrze, aby odkryć wszystkie pozy, które przyjmuje nasze ego, a także zobaczyć i poczuć to, co jest poza nim.

Wspólnie podróżujemy poprzez nieprzetarte i nieodkryte jeszcze ścieżki. Próbujemy dowiedzieć się, jaki jest sens naszego życia na ziemi, po co się urodziliśmy i dokąd udamy się po śmierci.

Wychodzimy ponad umysł i jego projekcje, w świat czucia, postrzegania pozazmysłowego. Sięgamy do starożytnych nauk, innych wymiarów, starając się dotrzeć jak najbliżej Źródła.

Poza Ego to rozmowy z ludźmi, którzy widzą i czują więcej, zajmują się rzeczami, których nie znajdziesz w mainstreamie. To także nagrania hipnotyczne i medytacje, które pozwolą Ci obejść krytyczny umysł, znaleźć nieodkryte miejsce w sobie, a także zrelaksować się i odpocząć.

Naszym głównym założeniem jest nieocenianie, nienakładanie łatek nikomu i niczemu. W Poza Ego chcemy przekazać dalej wiedzę, spostrzeżenia, podzielić się przemyśleniami. Nie musisz wierzyć w nic, co tu zobaczysz i usłyszysz.

Jeśli coś Cię zainspiruje, zarezonuje z Tobą, weź to. Jeśli nie, idź przez życie dalej swoją ścieżką i szukaj własnej drogi.

Poza Ego to miejsce bez hejtu i nienawiści. To miejsce, które na maksa wypełniamy miłością, wysokimi wibracjami i dążeniem do jedności.

Nie znaczy to, że nie ma w nas zgody na smutek, złość, czy inne emocje. Zgoda jest, jednak jedynie na wyrażanie ich w sposób, który nie rani drugiego człowieka.

Chcesz powiadomienia?

Real people.

Real stories.

Ashley Burns, 35 years

“Working with X was one of the best decisions of my life. I bought their [name of program] and experienced [Y Results]. I don’t just look good, I feel great – like I have a new lease on life!”

Amanda Styles, 27 years

Knows how to push me and got the best result, my whole body has changed. Now I'm suggesting my colleagues and friends to enroll into it for a fit life and balanced mind.